Gra nawet dla 70 uczestników

Żadna inna rozrywka nie smakuje tak, jak paintball na wakacjach. To najlepsze połączenie aktywności na świeżym powietrzu, ćwiczenia refleksu i umacniania przyjaźni!

Jak pogodzić tych, którzy w żaden weekend nie potrafią usiedzieć na miejscu - z tymi, którzy grzeją miejsca przy komputerach, spędzając każdą wolną chwilę na graniu w gry? Na Poligonie Delta serwujemy zabawę, która jednakowo mocno przyciąga miłośników sportu oraz miłośników gier i filmów akcji. Tym bardziej, że nad rozgrywką dyskretnie czuwa doświadczony animator.

Teraz możecie wykazać się umiejętnościami, o których istnieniu sami nie mieliście pojęcia - odkryjcie swoją nieznaną naturę: snajpera, superbohatera, a może komandosa?

Wieczór kawalerski, urodziny, a może impreza firmowa? Paintball jest idealny na każdą okazję

NOWOCZESNE
MARKERY (PISTOLETY)

Przymierzasz się do gry w paintball? Sprawdź ofertę i cennik Poligonu Delta

ELEKTRYCZNE
MAGAZYNKI

Przymierzasz się do gry w paintball? Sprawdź ofertę i cennik Poligonu Delta

PROFESJONALNE
KULKI

Przymierzasz się do gry w paintball? Sprawdź ofertę i cennik Poligonu Delta

KILKA GODZIN
ŚWIETNEJ ZABAWY

Przymierzasz się do gry w paintball? Sprawdź ofertę i cennik Poligonu Delta

KULTOWE
SCENARIUSZE GRY

Przymierzasz się do gry w paintball? Sprawdź ofertę i cennik Poligonu Delta

KLIMATYCZNE
POLE PAINTBALLOWE

Wieczór kawalerski, urodziny, a może impreza firmowa? Paintball jest idealny na każdą okazję

WYPOSAŻONE ZAPLECZE
POLA OGNISKO I PRYSZNICE

POLIGON DELTA CZEKA NA CIEBIE

Napisz lub zadzwoń do nas, aby umówić termin gry, który Ci odpowiada!  

Odkryj nasze autorskie scenariusze, przetestowane przez dziesiątki zespołów

W paintballu nie ma dwóch takich samych spotkań - każda rozgrywka przynosi zupełnie nowe doznania. Wybierzcie scenariusz, który najbardziej Wam odpowiada i dajcie się ponieść dynamicznej akcji:

DEATHMATCH

Uczestnicy dzielą się na dwie, rywalizujące ze sobą drużyny. Waszym celem jest wyeliminowanie przeciwnika w określonym czasie. Gracze uwielbiają ten scenariusz, bo rozgrywka jest dynamiczna, a adrenalina sięga zenitu.

CARTEL

Jeśli na polu do paintballa rywalizują ze sobą kartele, musi być gorąco! Czeka Was mnóstwo zwrotów akcji. Nastawcie się na mocną współpracę zespołową - tu naprawdę ma znaczenie, komu zaufacie i kto będzie skuteczny w realizacji misji.

VIP

Kawaler, dyrektor, lider zespołu lub też przypadkowy gracz, każdy może zostać VIP-em. Ktoś czyha na niego, a Wy musicie zapewnić mu bezpieczeństwo. Postarajcie się mocno, bo przegrana lidera - to przegrana całej drużyny.

ARMY BOX

Co kryje się w tajemniczej skrzyni, o którą walczą dwie armie? Dowiecie się tego, jeśli wygracie, ale uwaga - w tej potyczce może zdarzyć się, że obie drużyny poniosą porażkę. Army Box to dużo strzelania i sporo strategicznego myślenia.

DLA CIEBIE ZROBIMY WSZYSTKO!

Na Poligon Delta zabierz ze sobą ambicję, spryt, ducha walki i... wygodne obuwie. O wszystko inne zatroszczył się już nasz team. Zobacz, dlaczego przyjeżdżają do nas miłośnicy paintballa z całej Polski:

MARKERY I SPRZĘT

Jako pierwsi w Polsce wprowadziliśmy markery Panet Eclipse EMEK z loaderami elektrycznymi. Są niezwykle precyzyjne i imponują szybkością. Doświadczeni gracze mogą dzięki nim uzyskać prędkość nawet do 8 strzałów na sekundę!

Masz do dyspozycji także klasyczne markery oraz dobrej jakości sprzęt ochronny: kombinezon, rękawiczki, a dla kobiet - kamizelkę na tułów.

Gdzie zagrać w paintball na morzem? Zapraszamy na Poligon Delta!

LOKALIZACJA

Nasze pole do paintballa położone jest zaledwie 30 km od Słupska, na granicy dwóch miejscowości: Potęgowa i Darżyna. To idealne miejsce do rozgrywania bitew z prawdziwego zdarzenia - ciche, spokojne, z mnóstwem przestrzeni.

Otoczenie przyrody podnosi realizm gry, a my zadbaliśmy także o urozmaicenie topografii pola o różne obiekty, takie jak ścianki czy beczki.

SCENARIUSZE

Dla graczy przygotowaliśmy cztery autorskie scenariusze rywalizacji - dzięki temu możecie zdecydować, czy interesuje Was zespołowa gra przeciwko drugiej drużynie, ochrona Waszego lidera, czy może walka o nagrodę.

Dbamy, aby tempo gry było wysokie, a ci, którzy odpadli, mogli szybko wrócić do zabawy - dlatego dzielimy grę na 10-minutowe rundy.

Przymierzasz się do gry w paintball? Sprawdź ofertę i cennik Poligonu Delta

PROFESJONALNE KULKI

Pod względem technicznym w paintballu liczą się dwa elementy: jakość markerów, aby można było strzelać szybko i precyzyjnie - oraz jakość kulek. Profesjonalne kulki paintballowe są kruche i łatwiej pękają po zderzeniu z przeszkodą.

Dla trafiającego oznacza to większą precyzję strzału, a dla trafionego - wyższy komfort gry, ponieważ "spotkanie" z kulką odczuwa się słabo :)

GRILL I OGNISKO ORAZ ZAPLECZE SOCJALNE

W grze w paintball liczy się akcja i dynamika, dlatego podczas rozgrywki nie rozpraszamy uczestników żadnymi innymi atrakcjami. Natomiast po spotkaniu zapraszamy zawsze na 1,5-godzinny relaks przy grillu lub ognisku.

Poligon Delta wyposażony jest w pełne zaplecze socjalne - z toaletami oraz prysznicami, aby gracze mogli odświeżyć się przed afterparty.

Cennik oferty

Każdy zestaw zawiera: marker (pistolet), maskę ochronną, mundur, rękawiczki, kamizelkę dla kobiet.

Markery pneumatyczne kaliber 0.50 (gracze 12 - 18 lat)

PAKIET S

69 ZŁ

100 KULEK

Doładowanie kolejnych
100 kulek - 20 zł

Doładowanie 100 kulek / 20 zł

PAKIET M

109 ZŁ

300 KULEK

Doładowanie kolejnych
100 kulek - 16 zł

Doładowanie 100 kulek / 16 zł

PAKIET L

139 ZŁ

500 KULEK

Doładowanie kolejnych
100 kulek - 14 zł

Doładowanie 100 kulek / 14 zł

PAKIET XL

169 ZŁ

800 KULEK

Doładowanie kolejnych
100 kulek - 10 zł

Doładowanie 100 kulek / 10 zł

Markery sprężynowe kaliber 0.50 (gracze w wieku 8+)

PAKIET ALPHA (GRUPA 10 OSÓB)

600 ZŁ

2000 KULEK

Doładowanie kolejnych
500 kulek - 60 zł

Grupa powyżej 10 osób
każdy kolejny gracz - 60 zł

Doładowanie 500 kulek / 60 zł

Grupa powyżej 10 osób każdy kolejny gracz - 60 zł

JAKIE EMOCJE WYZWALA POLIGON DELTA?
POZNAJ RELACJE GRACZY

Prawdziwa zabawa = prawdziwe komentarze. Wszystkie opinie zostały zweryfikowane i pochodzą od klientów, którzy odwiedzili Poligon Delta.

WYBIERZ LOKALIZACJĘ

NASZE POLE PAINTBALLOWE

Darżyno 41 (blisko Słupska i Lęborka)
76-230 Potęgowo

Umów datę gry
Przymierzasz się do gry w paintball? Sprawdź ofertę i cennik Poligonu Delta

DOWOLNE MIEJSCE

Możemy zorganizować
dla Ciebie imprezę w całym woj. pomorskim

Umów datę gry

Masz pytania?
Napisz do nas!

My mamy odpowiedzi i czas tylko dla Ciebie.
Czekamy na Twoją wiadomość lub telefon.

Dane osobowe podane w formularzu będą przetwarzane w celu obsługi korespondencji, a ich administratorem będzie Draker.pl Arkadiusz Sroka. Szczegóły: polityka prywatności

Częste pytania
graczy

 • Czy muszę coś przywieźć ze sobą?

  Ważne dla Ciebie będzie wygodne obuwie, odpowiednie do biegania w terenie i niepodatne na zabrudzenia glebą lub farbą. Natomiast wszystkie akcesoria ochronne - takie jak kombinezon, rękawiczki oraz (dla kobiet) kamizelkę ochronną na korpus otrzymasz od nas.


 • Co jest zabronione podczas gry w paintball?

  Ze względu na bezpieczeństwo własne oraz wszystkich innych uczestników, gracz nie może uczestniczyć w paintballu znajdując się pod wpływem alkoholu. Zasada ta dotyczy wyłącznie czasu gry - nie ma przeszkód, żeby wypić piwo po rozgrywce, przy grillu czy ognisku.

 • Jak zadbać o swoje bezpieczeństwo?

  Uczestnicy rozgrywek paintballowych otrzymują sprzęt ochronny, dzięki któremu kontakt z kulką z farbą jest dla nich bezpieczny. Dodatkowo każdą rozgrywkę poprzedzamy krótkim szkoleniem BHP, które jest obowiązkowe dla wszystkich graczy. Szczególnie mocno podkreślamy zasady używania maski paintballowej.

 • Ile trwa jedna rozgrywka?

  Nie limitujemy czasu gry - u nas trwa ona do ostatniej kulki. Natomiast cała rozgrywka podzielona jest na 10-minutowe rundy. Dzięki temu nawet osoby, które wypadną z rywalizacji, mogą szybko powrócić na pole, a cała rywalizacja zyskuje na dynamice.

 • Jak się przygotować do gry?

  Przed rozgrywką czekamy, aż wszyscy uczestnicy przybędą do nas. Następnie zapoznajemy graczy z terenem, przekazujemy sprzęt ochronny i przeprowadzamy szkolenie BHP. Przeprowadzamy pokaz bezpiecznego korzystania z markerów. I zaczynamy rywalizację!